RİCA VE BİLGİLENDİRMELER

Ön rezervasyon iptali: Rezervasyon talebinizden itibaren ilk 2 gün içerisinde kaparo bedeli hesabımıza yatırılmayan ön rezervasyonlar sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal edilir.

Rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz: Rezervasyonunuzu, otele giriş tarihinizden 7 gün öncesine kadar iptal edebilirsiniz. İptal talebinizi ilettikten sonra en kısa zaman içinde yatırmış olduğunuz miktar havale/EFT komisyon tutarı düşülerek banka hesabınıza aktarılacaktır. Otele giriş tarihine 1 haftadan az kalmış iptal taleplerinde, yatırılan kaparo iade edilememektedir. Özellikle aylar öncesinde yapılan rezervasyonların iptal edilmesi, o odanın sizler için ayrıldığı ve artık satışı çok zor olacağı için bizleri anlayış ile karşılayacağınızı umuyoruz.

Tarih değişikliği durumunda: Konaklama bedeliniz seçmiş olduğunuz tarihlere göre hesaplanmıştır. Konaklama tarihlerinizin değişmesi durumunda toplam konaklama bedelinizin de değişebileceğini hatırlatmak isteriz. Seçmiş olduğunuz tarihlerde değişiklik yapmanız gerektiğinde fiyatlarımızın değişmiş olabileceğini ve oda ücretinin yeni fiyat üzerinden hesaplanacağını bilmenizi isteriz. Rezervasyon yaptığınızda, seçtiğiniz fiyat planının ilgili iptal ve no-show politikasını kabul ettiğinizi lütfen unutmayın.

Otele giriş saati: Giriş saati 14:00’tür. Rezervasyonunuzu yaparken, erken giriş isteyebilirsiniz. Erken giriş garanti edilmiş bir hizmet değildir; müsaitliğe bağlı olarak yardımcı olabileceğimiz bir işlemdir.

Otelden çıkış saati: Çıkış saati  11:30’dur. Saat 11:30’a kadar odalarımızın boşaltılması konusunda göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederiz. Misafirlerimiz, çıkış saatini uzatmak için talepte bulunabilirler. Geç çıkış garanti edilmiş bir hizmet değildir; müsaitliğe bağlı olarak yardımcı olabileceğimiz, ücretli bir işlemdir.

Erken giriş: Otelimize 14:00’den daha erken bir saatte giriş yaparsanız oda müsaitliği varsa misafirlerimiz derhal odalarına yerleşebilmektedirler. Erken girişlerde kahvaltı talepleri masa müsaitliğimize bağlı olduğundan önceden rezervasyon gereklidir ve ekstra ücretine tabiidir.

Geç çıkış: Geç çıkış talepleri oda müsaitliğimize bağlı olarak kabul edilebilmektedir. Geç çıkış talebiniz kabul edildiği takdirde eğer müsait ise kendi odanız değil ise farklı bir oda 12:00’dan 24:00’a kadar adınıza satışa kapatılmaktadır. Geç çıkış talepleri için yarım günlük oda ücreti uygulanmaktadır.

Otelde yiyecek, içecek hizmeti var mıdır?: Otelimiz konaklama ve kahvaltı konseptine sahiptir. Dolayısı ile öğle ve akşam yemeği hizmetimiz yoktur. Ancak Datça’nın sevilen ve tercih edilen restoranlarında siz misafirlerimiz için rezervasyon yapabiliriz. Cafemizde, kahvaltı harici sunduğumuz sıcak ve soğuk içecekler mevcuttur (Ücretli).

Otel odalarında mini bar var mı? Ücretli mi?: Odalarda mini bar mevcuttur. Meşrubatlar ücretlidir.

Odalarda ilave kişi için ek yatak imkanı var mıdır?: Odalarımızın yapısı gereği ek yatak konulamamaktadır. Eğer rezervasyonunuzda belirtirseniz, herhangi bir ek ücret olmadan odanıza bebek yatağı hazırlayabiliriz.

Odalarda ne tür klima mevcut?: Otelimizde merkezi klima sistemi bulunmaktadır. DİKKAT: Soğutma ve ısıtma ayarları yaz/kış mevsimine göre otel tarafından belirlenmektedir.

Otel odalarında kilitli kasa var mı?: Otel odalarında, özel eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz kasa mevcuttur.

Oda ve suitlerdeki banyo düzeni: Tüm oda ve suitlerde duşa kabin mevcuttur.

Kablosuz Internet erişimi: Otelimizin sosyal alanlarında ve tüm odalarda ücretsiz, yüksek hızda kablosuz internet hizmetimiz vardır.

Otel odalarında ütü var mı?: Güvenlik ve yangın kuralları göz önünde bulundurularak, otelde ütü odası ve ya odalara ütü hizmeti bulunmamaktadır.

Otelde ve ya yakınında ATM var mıdır?: Otel içerisinde ATM yoktur fakat otelimize 150 mt mesafede birçok ATM mevcuttur.

Otopark: Otelimizin ücretsiz otoparkı mevcuttur.

Otelde sigara içilir mi? Nerede içilebilir?: Otelimizin tüm odalarında ve diğer tüm kapalı alanlarında sigara kesinlikle yasaktır. Açık alanlarda ve oda balkonlarında sigara içilebilir.

Otelde özel günler için kutlama düzenlenebilir mi?: Özel günleriniz hatırlanır yapmak için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu sebeple sizlere ikramımız olarak doğum günü, evlilik yıl dönümü ve ya balayı gibi özel paketler hazırlıyoruz (Ücretli).

Evcil hayvan ile konaklamaya izin verilir mi?: Maalesef otelimizde evcil hayvanlar ile konaklama kabul edilmemektedir.

Otel hava alanı transfer imkanı sağlıyor mu?: Otelimizin, hava yolu seyahatini tercih eden misafirlerimiz için bir servis aracı maalesef yok. Ancak, Datça’da TURSAB üyesi olan Transfer Datça Seyahat Acentası web sitesinden veya web sitesindeki güncel telefon numarasını arayarak Dalaman Havaalanı’ndan Datça’ya tek vasıta ile gelebilmek için rezervasyon yapmalarını tavsiye ederiz. DİKKAT: Yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı rezervasyonunuzu erken yapmanızı tavsiye ederiz.

Otelinizde araba kiralama ofisi var mı?: Otelimizin böyle bir hizmeti yok ancak araba kiralanması konusunda güvenilir yerel firmalara yönlendirme yapabiliriz.

Size nasıl ulaşabiliriz?: Her türlü sorularınız için 0 (252) 712 24 74 no’lu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Internet sitemizin İletişim sayfasından ulaşabileceğiniz gibi sayfanın en altındaki sosyal medya bağlantılarını tıklayarak da bize ulaşabilirsiniz.