Deluxe Suit

İki tane yatak odası olup hepsi bahçe manzaralıdır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Delüks Süit'lerin ortak özellikleri

Delüks Süitlerimiz en fazla 4 yetişkinin konforlu bir şekilde konaklayabilmesi için uygun olup, iki ayrı yatak odasına sahiptirler. Otelimizin giriş katında bulunan Delüks Süitlerimizin bahçe manzarası ve bahçeye çıkış kapıları vardır. Bahçe, odalara özel değil ortak kullanım alanıdır.

Delüks Suit’lerimiz 26 m² olup, yatak odalarının bir tanesinde, 160cm x 200cm boyutlarında 1 adet çift kişilik geniş yatak, diğer odasında ise, 90cm x 190cm boyutlarında 2 adet birer kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarımızın yapısı gereği ek yatak hizmetimiz yoktur.

4 yetişkine ek olarak 0-4 yaş aralığında en fazla 1 minik misafirimizi ücretsiz ağırlayabiliyoruz. Talebiniz doğrultusunda odanıza 120×60 cm ölçülerinde park yatak hazır edilecektir.

 

odalarda sigara içmek yasaktırOdalarımızda sigara içmek kesinlikle yasak olduğu için, sigara içen misafirlerimizin rezervasyonlarını buna göre yapmalarını tavsiye ederiz.

Çift kişilik geniş yatak
2 adet tek kişilik yatak
LCD TV
Kablosuz internet
Merkezi klima
Tavan vantilatörü
Elbise dolabı
Duşakabin
Mini Bar
Kilitli kasa
Saç kurutma
Sigara içilmez
Duman dedektörü

Sevdiklerinizle paylaşın

İletişim

DİĞER ODA VE SUITLER

Çift Kişilik Oda
Çift Kişilik Oda
Cumbalı Suit
Cumbalı Suit

DATÇA REHBERİ

datca limani
Datça hakkında

Datça’ya gelmeden önce, Datça’nın coğrafyası, tarihi, iklimi ve ulaşımı gibi konular hakkında bilgiler edinebilirsiniz. 

Datça Plajları
Datça Plajları

Datça bir yarımada ve denize girebileceğiniz bir çok plaj bulunmakta. Bu sayfada, Datça merkezdeki popüler plajları inceleyebilirsiniz. 

bukler koylar
Datça koyları ve bükler

Datça’mızın doğa harikası koyları ve büklerini yakından tanıyın. Her biri ayrı bir Cennet olan bu koy ve bükleri muhakkak gezmenizi tevsiye ediyoruz.

eski datca
Datça'da gezilecek yerler

Datça yarımadasında görülmesi gereken bir çok yer var. Biz bir gezi sayfası olmadığımız için hepsini tanıtma imkanımız yok. Ama sizler için tavsiyelerimiz var elbette.