Bademli Konak

Bademli Konak'ta

içiniz ferahlayacak

Lokasyon

2018’in temmuz ayında hizmet vermeye başlayan Bademli Konak Otel, Datça merkezde yer almakta olup kısa zamanda Datça otelleri arasında en çok tercih edilen oteller arasında yerini aldı. Bademli Konak, Kumluk plajına 250 mt mesafede olup cadde gürültüsünden uzaktır.

Oda tipleri

Çift kişilik odalar: Hem giriş katında hem de birinci katta olup, giriş katındakiler bahçeye bakan pencereli, birinci kattakiler şehir manzarlı ve balkonludurlar.

Deluxe Suitler: 2 ayrı yatak odaları olup hepsi giriş katındadır ve bahçe manzaralıdırlar.

Cumbalı Suitler: 2 ayrı yatak odaları olup birinci kattadırlar. Her birinin bağımsız balkonları olup şehir manzaralıdırlar.

Rezervasyon

Internet sitemizin Rezervasyon sayfasından güvenli bir şekilde herhangi bir ön ödeme yapmadan, kredi kart bilgilerinizi girmeden indirimli rezervasyon yapabilirsiniz.

FOTOĞRAF GALERİSİ

DATÇA REHBERİ

Datça Limanı
Datça hakkında

Datça’ya gelmeden önce, Datça’nın coğrafyası, tarihi, iklimi ve ulaşımı gibi konular hakkında bilgiler edinebilirsiniz. 

Datça Plajları
Datça Plajları

Datça bir yarımada ve denize girebileceğiniz bir çok plaj bulunmakta. Bu sayfada, Datça merkezdeki popüler plajları inceleyebilirsiniz. 

bukler koylar
Datça'nın koyları ve bükleri

Datça’mızın doğa harikası koyları ve büklerini yakından tanıyın. Her biri ayrı bir Cennet olan bu koy ve bükleri muhakkak gezmenizi tevsiye ediyoruz.

eski datca
Datça'da gezilecek yerler

Datça yarımadasında görülmesi gereken bir çok yer var. Biz bir gezi sayfası olmadığımız için hepsini tanıtma imkanımız yok. Ama sizler için tavsiyelerimiz var elbette.